+174 123 456 789 Wednesday - May 23, 2018

Lokaty walutowe


shutterstock_154210700

Zarabiać można na wiele sposobów. Niekoniecznie musi to być wielogodzinnego siedzenie za biurkiem. Można też zarabiać, pomnażając posiadany już majątek. Zainteresowani? Zapraszam do dalszej części tego postu. Wiele się słyszy, że ktoś przejął rodzinny majątek i wielokrotnie go pomnożył.Disappointment Businesswoman Holding Piggy Bank

Jeśli i ty chcesz zarabiać, dodatkowo nie robiąc nic — powinieneś zainteresować się lokatami bankowymi. Problem pojawia się jednak w momencie, kiedy część naszego dochodu otrzymujemy w innej walucie niż nasza. Nie ma się jednak czego obawiać! Możemy powierzyć je bankowi w oryginalnej walucie, czyli w takiej, którą zarobiliśmy. To duże ułatwienie, ponieważ nie zmusza nas do zabawy z przewalutowaniem, które bardzo często jest wysoko oprocentowane. Możemy przecież część pieniędzy mięć zawsze w innej walucie i używać ich tylko w razie zakupów za granicą. To rozwiązanie pozwoli nam zaoszczędzić sporo czasu i gotówki. Dzisiejszy tekst poświęcony będzie najlepszym ofertom lokat walutowych. Na początku trzeba dodać, że jest ich na rynku naprawdę sporo i wybór najkorzystniejszej może być dość trudny. Aby zawęzić nasze poszukiwania, skupimy się tylko i wyłącznie na czterech walutach, a mianowicie: euro, dolarze amerykańskim, franku szwajcarskim oraz funcie brytyjskim. Innym, mniej popularnym walutom poświęcony zostanie oddzielny tekst. Na pierwszy ogień pójdzie waluta ogólnoeuropejska. Najkorzystniejszą ofertą jest ta oferowana przez BOŚ Bank. Daje on nam 1, 05% w skali roku. Minimalną kwotą, jaką musimy na nią wpłacić, jest sto euro. Dzięki temu jest to oferta idealna dla osób, które nie mają jeszcze dużych przychodów w tej walucie, ale zależy im, aby ich majątek pomnażał się. Podobną ofertę dla posiadaczy dolarów oferuje Getin Bank. Jedyne czym się ona różni od wyżej wspomnianej to oprocentowanie, tutaj wynosi ono tylko jeden procent. T-mobile przygotował dla osób korzystających z brytyjskiej waluty bardzo ciekawą ofertą, ponieważ oferuje ona oprocentowanie wynoszące 1, 05% w skali roku i posiada równie niski próg minimalnej wpłaty. W nieco gorszej sytuacji są Frankowicze, tutaj Getin Bank oferuje jedynie 0, 6% przy minimalnej wpłacie wynoszącej 5000 CHR.

Podsumowując, jeśli zależy nam na pomnażaniu zarobionych przez nas pieniędzy, możemy robić to w dowolnej walucie, ponieważ dzisiejsze banki są już na to przygotowane. Najlepszą ofertę wybierzecie porównując lokaty czerwiec 2017.