+174 123 456 789 Sunday - Jun 24, 2018

Jak założyć lokatę bankową?


Żeby mądrze inwestować i pomnażać swoje pieniądze nie trzeba ani specjalistycznej wiedzy ani dużych zasobów gotówki. Zobacz jak działają lokaty bankowe i zacznij oszczędzać już dziś.

Jak to działa?

Lokata bankowa to powierzenie bankowi określonej kwoty pieniędzy na ustalony z góry w umowie okres czasu. W zamian za to, że bank może obracać naszymi zasobami i na nich zarabiać, wypłaca nam „wynagrodzenie” w postaci odsetek. Im wyższy wkład początkowe tym większy zysk. Oprocentowanie lokat waha się na poziomie kliku procent i jest zależne od wielu czynników. Zanim podejmiesz decyzję, koniecznie przeprowadź porównanie lokat i wybierz najlepsza dla siebie ofertę.

Przez internet

Większość banków, jeśli nie wszystkie, ma możliwość założenia lokaty on-line. Wypełniasz odpowiedni formularz zgłoszeniowy – sprawdź na bezpieczny-zysk.com jak to wygląda – otrzymujesz maila z warunkami umowy oraz numerem konta na który należy przekazać środki. Jeśli jesteś zdecydowany, potwierdzasz wszystko i dokonujesz wpłaty. Są też opcję w których w ciągu 24 godzin ktoś z obsługi banku kontaktuje się z Tobą i pomaga sfinalizować całą procedurę. W krótkim czasie, bez wstawania z własnego fotela możesz stać się szczęśliwym posiadaczem lokaty. Prawda, że proste?

U pani w banku

Chciałbyś jeszcze zapytać o parę szczegółów i w ogóle jakoś wolisz załatwiać sprawy związane z pieniędzmi osobiście? Nie ma problemu. Zawsze możesz iść do wybranej placówki, gdzie kompetentny i uprzejmy doradca klienta wszystko Ci wyjaśni, przygotuje, a następnie podpisze z Tobą umowę. Jeśli tylko dokonasz wpłaty na miejscu, wyjdziesz z banku z umową nowej lokaty w kieszeni.

Tego nigdy nie rób

Twoje ciężko zarobione pieniądze zdecydowanie zasługują na bezpieczeństwo. Dlatego omijaj z daleka wszystkie podejrzane pośrednictwa, które za drobną opłatą „pomogą” Ci założyć lokatę. Po pierwsze, jak widać powyżej, jest to tak prosty zabieg, że absolutnie nie potrzebujesz w tym żadnych pośredników. A po drugie, jeśli chcesz skorzystać z pomocy doradcy finansowego wybierz sprawdzone i pewne biuro lub firmę.