+174 123 456 789 Wednesday - May 23, 2018

Jak szybko i skutecznie schudnąć?


page-1-img-1

Każdemu z nas zdarzają się w życiu okazje, kiedy chcemy wyjątkowo dobrze wyglądać. Ślub, ważna randka, występ artystyczny. W takich sytuacjach zazwyczaj dużo czasu spędzamy przed lustrem, układamy idealną fryzurę, robimy perfekcyjny makijaż, pięknie się ubieramy. losing-weight-after-pregnancy6-maly

Jest jednak coś, czego nie da się skorygować w ciągu chwili – figura. Jeżeli mamy zbędne kilogramy, to o ich usunięciu musimy pomyśleć trochę wcześniej. Ile minimalnie? Kilkanaście dni. Naprawdę! Istnieje przecież dieta trzynastodniowa! Oprócz tego jednak warte uwagi są również szybko działające dieta kopenhaska, a także dieta 1000 kalorii.

Tego typu diety są więc dobre w sytuacji, kiedy zależy nam, by w naprawdę niedługim czasie nieco schudnąć. Pamiętajmy jednak, by stosować je jedynie w naprawdę kryzysowych sytuacjach. Dieta kopenhaska czy też trzynastodniowa kilka razy w roku zdecydowanie nie jest dobrym pomysłem.

Taka dieta na pewno nie jest łatwym przeżyciem. Przecież to bardzo duże poświęcenie. Już nawet przeglądając jej zasady, dojdziemy do wniosku, że łatwo na pewno nie będzie. Dieta trzynastodniowa to dla niektórych wręcz istna męczarnia. Wytrzymają ją tylko naprawdę zdeterminowane osoby, takie, które są pewne tego, czego chcą. A i takim zapewne zdarzą się gorsze chwile, w których będą chcieli z diety zrezygnować raz na zawsze. Warto jednak mieć przed oczami cel. Wizualizować go sobie, stale o nim myśleć. W ten sposób będzie nam łatwiej przetrwać, a dieta kopenhaska na powrót nabierze sensu.

Jeżeli obawiasz się, że mimo to nie wytrwasz w diecie i rzucisz ją po kilku dniach, są sposoby, by zwiększyć swoje szanse. Być może masz za sobą już wiele nieudanych diet. To niestety potrafi mocno zniechęcić. Może nawet sądzisz, że dieta kopenhaska jest już w Twoim przypadku bez sensu, że i tak nigdy Ci się nie uda. Namów więc przyjaciółkę czy też siostrę, by odchudzały się razem z Tobą. W ten sposób będziecie się wzajemnie motywować. Będzie Ci również głupio zrezygnować z diety.